Ściąganie na PS Vita bez WiFi. PC?

Dyskusja w 'PS Vita - Pomoc' rozpoczęta przez użytkownika Subaruwrx, Gru 6, 2012.

1. Subaruwrx

Subaruwrx Member

Docenione treści:
    20
    PSN ID:
    Sin_PL
    Model PS Vita:
    3G
    Słuchajcie jestem teraz na statku w Belgii. Mam problem, bo mam PS+, ale niestety internet kosztuje tutaj 10 albo 15 Euro za 1GB. Łatwo więc policzyć, że skoro chce ściągnąć Uncharted (2,2GB) i Gravity Rush (1,4GB) wyjdzie tyle co za pudełka. Znalazłem kawiarenkę WiFi, ale niestety nie działa to WiFi na Vicie, bo wymaga logowania na stronie www. No i teraz klops, bo chciałbym to ściągnąć, ale mogę tylko za pośrednictwem PC. Chyba, że złapie WiFi na PC i zrobie z niego jakoś hotspot? Ale tak się chyba nie da, bo bym musiał po kablu mieć internet, żeby udostępnić poprzez WiFi. No to teraz jest jeszcze Media Go, ale czy to zadziała? Czy można jakoś Vite podłączyć pod PC i ciągnąć nią internet z PC? Da się tak podczas aktualizacji, ale czy podczas kupowania w sklepie również? Nie chce na darmo ściągać Media Go, bo transfer kosztuje.

2. Podobne tematy:
    Forum Tytuł Data
    PS Vita - Pomoc Ps Plus - ściąganie Sty 23, 2013
    PS Vita - Pomoc Ściąganie gier z 2 konta Paź 9, 2012
    PS Vita - Pomoc Powolne ściąganie Wrz 11, 2012
    PS Vita - Pomoc Ps Vita 3g uszkodzona karta pamięci ? Sie 26, 2014
    Oferty - Konsole PS Vita WiFi/3G + 8GB + 2 gry Lip 22, 2014

3. UzeQ

UzeQ Well-Known Member

Docenione treści:
    1,345
    PSN ID:
    UzeQ
    GG:
    4474242
    Model PS Vita:
    3G
    Przeglądać PS Store dla Vity(a co za tym idzie - pobierać gry) można TYLKO na Vicie, albo na PS3. Nie ma innej możliwości. Media Go jest programem tylko dla PSP, nie zobaczysz tam żadnej zawartości dla Vity.

Co do logowania przez przeglądarkę - czemu nie działa? Ja już się w ten sposób logowałem w galerii handlowej u mnie w Gdańsku. I zaskakująco - działało to o wiele lepiej niż na moim telefonie.

Jeśli masz taką możliwość, to możesz użyć komputera jako hotspot. Instrukcję jak to zrobić znajdziesz na forum :)
  4. Subaruwrx

Subaruwrx Member

Docenione treści:
    20
    PSN ID:
    Sin_PL
    Model PS Vita:
    3G
    Komputer jako HotSpot a i owszem, tyle że internet musi iść po kablu do komputera. Nie da się (chyba) udostępniać jednego połączenia WiFi jako drugiego.
  5. UzeQ

UzeQ Well-Known Member

Docenione treści:
    1,345
    PSN ID:
    UzeQ
    GG:
    4474242
    Model PS Vita:
    3G
    No tak - internet musi przyjść jednym źródłem (kabel), by móc być rozprowadzany drugim (wifi)

Poleć tę stronę